Titles you rated
World War ZRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0