Titles you rated
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5- 크로스 게임 part2Rated ★ 4.5
- 크로스 게임 part3Rated ★ 4.5
- Cross GameRated ★ 4.5
크로스 게임 part4Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Run with the WindRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 4.5