Titles you rated
Pacific RimRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0