Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 5.0
OnwardRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5