Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
FinchRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MantisRated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
BrokerRated ★ 3.0
Moving OnRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Heads of StateRated ★ 2.0
Nobody 2Rated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0