Titles you rated
Breaking BadRated ★ 5.0
Dept. QRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.5
Fallout Season 1Rated ★ 4.5
Poker FaceRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5