Movies
Ratings
462
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
UnfaithfulRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0