Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
RevenantRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
YouRated ★ 0.5
VincenzoRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5