Movies
Ratings
657
Notting HillRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
IncantationRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 3.0
Lethal WeaponRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5