Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 0.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0