Series
Ratings
235
Reborn RichRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 5.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
The Rebel PrincessRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5- Sing Again Season 3Rated ★ 3.5