Movies
Ratings
82
The Social NetworkRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0- Rice FlowerRated ★ 3.0
Marjorie PrimeRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The Taste of OthersRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
On Body and SoulRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Dance sports GirlsRated ★ 4.0
GraduationRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
The SalesmanRated ★ 3.5