Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.0
DinosaurRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5