Titles you rated
Helter SkelterRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0