Titles you rated
Dan Da DanRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 4.5
MashleRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0