Movies
Ratings
45
The HelpRated ★ 4.5
The Night of the VirginRated ★ 0.5
HarpyRated ★ 1.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
PauletteRated ★ 4.0
Incident in a GhostlandRated ★ 3.0
HappeningRated ★ 3.5
An Affair to Die ForRated ★ 1.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.0
MotherhoodRated ★ 2.0
No EscapeRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0