Movies
Ratings
668
Zootopia 2Rated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
NebraskaRated ★ 3.5
TangerineRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5