Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 3.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.5