Titles you rated
 The InternRated ★ 4.0 The InternRated ★ 4.0
 How to Be SingleRated ★ 3.5 How to Be SingleRated ★ 3.5
 The IntouchablesRated ★ 3.5 The IntouchablesRated ★ 3.5
 Jerry MaguireRated ★ 3.5 Jerry MaguireRated ★ 3.5
 And While We Were HereRated ★ 3.5 And While We Were HereRated ★ 3.5
 TraffickersRated ★ 3.0 TraffickersRated ★ 3.0
 The Last BlossomRated ★ 3.0 The Last BlossomRated ★ 3.0
 Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5 Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
 SilencedRated ★ 3.0 SilencedRated ★ 3.0
 Coyote UglyRated ★ 3.5 Coyote UglyRated ★ 3.5
 The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0 The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
 Before MidnightRated ★ 3.5 Before MidnightRated ★ 3.5
 My Love, My BrideRated ★ 4.0 My Love, My BrideRated ★ 4.0
 WALL-ERated ★ 3.0 WALL-ERated ★ 3.0
 Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0 Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
 X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0 X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
 Me Before YouRated ★ 4.0 Me Before YouRated ★ 4.0
 The HandmaidenRated ★ 4.0 The HandmaidenRated ★ 4.0
 The RevenantRated ★ 4.0 The RevenantRated ★ 4.0
 CarolRated ★ 5.0 CarolRated ★ 5.0