Titles you rated
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
BossRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Big DealRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Hitman 2Rated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
Still WalkingRated ★ 3.5- TarotRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 3.0