Series
Ratings
70
Gangnam B-SideRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
The Art of NegotiationRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Agatha All AlongRated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 2.5
Uncle SamshikRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0