Series
Ratings
53
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
LIFERated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Graceful FamilyRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
Thirty-NineRated ★ 3.5
Doctor SlumpRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 5.0
At EighteenRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
A-TEENRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0