Titles you rated
Yu-Gi-Oh! Duel MonstersRated ★ 4.0- 妖怪ウォッチ シャドウサイドRated ★ 3.0
- Mysterious JokerRated ★ 3.5
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
Free!Rated ★ 0.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0- Kamen Rider ReviceRated ★ 3.0
仮面ライダージオウRated ★ 3.5- Kamen Rider DecadeRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Kamen Rider Ex-AidRated ★ 4.0- Kamen Rider BuildRated ★ 4.5
- Kamen Rider SaberRated ★ 5.0