Movies
Ratings
30
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
Ender's GameRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 2.0
Sex and the CityRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 2.0