Movies
Ratings
401
MartyrsRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Wheels on MealsRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
Police Story 3: SupercopRated ★ 4.0
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 4.5
Project ARated ★ 4.5
April StoryRated ★ 3.5
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 2.5
PandorumRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 3.5