Titles you rated
The TyrantRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 2.0
Miss TrotRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5- Phantom SingerRated ★ 5.0
- Magical DoReMiRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0