Movies
Ratings
148
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 3.5
How to Be SingleRated ★ 1.0
Nick and Norah's Infinite PlaylistRated ★ 1.0
Cruel IntentionsRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.0
My Rainy DaysRated ★ 1.0
Knocked UpRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
My Life Without MeRated ★ 4.0
Sweet NovemberRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
The Prince & MeRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0