Titles you rated
My Little LovesRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Rebel Moon — Part One: A Child of FireRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 5.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Heart of StoneRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
UnbreakableRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0