Series
Ratings
45
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
Alien: EarthRated ★ 2.0
DAN DA DANRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
Cheer UpRated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
HawkeyeRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0