Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 1.5
TwilightRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 4.0
The TrapRated ★ 3.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5