Series
Ratings
51
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0