Titles you rated
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
The MagiciansRated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
GleeRated ★ 1.0
The Bold TypeRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
UnorthodoxRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5