Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
BurrowRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5