Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
After-school Hanako-kunRated ★ 4.5
The Sound of MagicRated ★ 4.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 4.0- Squid Girl!Rated ★ 3.5
- Fighting FoodonsRated ★ 1.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0- 짱구는 못말려 X파일Rated ★ 4.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.0- 장금이의 꿈 2기Rated ★ 3.5
- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
True BeautyRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5