Titles you rated
HappinessRated ★ 3.5- ParadiseRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.0
BrokenRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
[REC]Rated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Amazon Bow MasterRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Civil WarRated ★ 3.5