Titles you rated
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Comedy RoyaleRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 2.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 3.5