Movies
Ratings
172
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0