Movies
Ratings
921
Intimate StrangersRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
InsaneRated ★ 3.0
La maison de HimikoRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 1.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
Samaritan GirlRated ★ 2.0
LoganRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 1.0