Movies
Ratings
136
SocialphobiaRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Remember the TitansRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
Sin CityRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0
JumperRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0