Series
Ratings
152
Love ScoutRated ★ 3.0
Under NinjaRated ★ 3.5
After the RainRated ★ 4.0
86Rated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 4.0
Friends GamesRated ★ 4.5
Police AcademyRated ★ 3.0
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 2.5
Viral HitRated ★ 4.0
The Eminence in ShadowRated ★ 4.5
The Detective Is Already DeadRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.5
Once AgainRated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 3.0