Titles you rated
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
EliteRated ★ 1.5
13 Reasons Why Season 4Rated ★ 4.5
EliteRated ★ 2.5
EliteRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
EliteRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 1.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Sex Education Season 4Rated ★ 2.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.0