Titles you rated
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 0.5
La La LandRated ★ 1.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 1.5
About TimeRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
The InternRated ★ 5.0