Titles you rated
DisobedienceRated ★ 3.5
ThelmaRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
24 WeeksRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Our Love StoryRated ★ 4.5
The Truth BeneathRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.5
The Bacchus LadyRated ★ 5.0