Titles you rated
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Halt and Catch FireRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Animal BabiesRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Mrs. AmericaRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0