Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 1.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5- night ghostsRated ★ 4.0
- All Is Well, I Love You.Rated ★ 3.0
Homeward BoundRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
FreeheldRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.5
My Scary GirlRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5