Movies
Ratings
176
Saving Mr. BanksRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Novelist's FilmRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
The Seed of the Sacred FigRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
KikujiroRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
SorumRated ★ 3.5