Titles you rated
Shooting StarsRated ★ 4.0
I Live Alone: Girls' Secret PartyRated ★ 0.5
20th Century Hit SongRated ★ 3.0- 아따맘마 리마스터Rated ★ 3.5
- 아따맘마 리마스터Rated ★ 3.5
Teenage ParentsRated ★ 1.0- Teenage Parents Season 5Rated ★ 1.0
Miss in KissRated ★ 0.5
Radio StarRated ★ 2.5- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.5
- 5minstealer: Dad! Where Are We Going?Rated ★ 1.0
Welcome, First Time Living in KoreaRated ★ 0.5- Teenage Parents 3Rated ★ 0.5
Teenage Parents 2Rated ★ 0.5
We Got Divorced 2Rated ★ 0.5- 아따맘마 리마스터Rated ★ 5.0
- 아따맘마 Part 2Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- Happy Together Season 4Rated ★ 2.5
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 2.5