Titles you rated
FrozenRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 2.0
American GangsterRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
8 WomenRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 2.0
Camille ClaudelRated ★ 4.0
GravityRated ★ 2.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0