Series
Ratings
168
Mask GirlRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0- 72 Seconds Season 3Rated ★ 3.0
- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Heading to the GroundRated ★ 0.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 5.0
- Flames of DesireRated ★ 5.0
Assorted GemsRated ★ 5.0- Sharp3Rated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.0
My Sweet CityRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 4.0