Titles you rated
Loki Season 2Rated ★ 5.0
One Piece Season 1Rated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 3.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 1.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 1.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 3.5